Showbet Ödeme Yolları

Showbet ödeme yolları konusunda üyelerine çok değişik metotları sunuyor. Bunlarının tümünün genel özelliği, hızlı ve güvenli bir biçimde işlemlerin tamamlanmasını sağlamasıdır. Paranın çekim işlemleri için resmi siteye erişimin sağlanması gerekiyor. Bunun ardından süreç, yazılacak ve onaylanacak bilgiler sayesinde kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanır.

Showbet Papara ile Ödeme Almak

Showbet ödeme yolları, siteden para çekimi yapabilmek için tercih edilen sistemler demektir. Papara bunlardan birisidir ve işlemler şöyledir;

  • Türkçe tasarlanmış olan siteye erişim sonrasında bu yöntemi seçerek devam etmelisiniz.
  • Çekilebilecek olan minimum miktar 100 TL olmasından dolayı bunun altındaki meblağlar hiçbir şekilde kabul görmez.
  • Ardından Papara hesap numaranızı, TC kimlik bilginizi ve son olarak soyadı ve adı verilerini girmek gerekmektedir.
  • Onayla beraber para hesaba geçmiş olur.
  • Bunun süresi farklılık göstermekle beraber en çok 24 saat sürmektedir.

Showbet Payfix ile Ödeme Almak

Showbet ödeme yolları çerçevesinde Payfix de kullanılabilir. Payfix, çok sık tercih edilen havale sisteminin farklı bir versiyonu olarak dikkat çeker. Daha önce buradan üyelik almış olan kişiler, kendilerine sağlanmış olan bilgileri bahis firmasının resmi sitesindeki yere girmek zorundadırlar. En çok 50000 TL çekim yapılabilir. Bunun alt limiti ise sadece 50 TL olmasıyla dikkat çeker.

Showbet Banka Havalesi ile Ödeme Almak

Oldukça klasik bir yöntem olan banka havalesi, Showbet ödeme yolları denildiği zaman akla gelen ilk opsiyonlardan birisidir. Ancak bu bildiğimiz klasik havaleden biraz daha farklıdır. Buna Maksi banka adı verilir. Yine hesap numarası üzerinden ödeme alınır. Zaman sınırlaması yoktur. Talimat sonrasında çekim miktarına karar verilmelidir. 250 TL alınabilecek en alt limittir. 10000 TL’ye kadar bu yöntem ile paranızı çekebilirsiniz.

Showbet Jeton ile Ödeme Almak

Jeton ile ödeme alma konusunda hiçbir sorun söz konusu değildir. Ayrıca bu sistemin en önemli özelliklerinden birisi, çekim sırasında kimlik bilgilerinin istenmemesidir. Bu da ilgili verileri paylaşmak istemeyen kişiler için her zaman avantaj sağlar. 50 TL üzerinden işlemler tamamlanır.

betmatik giriş

Amare Global Türkiye