Showbet Belge İstiyor Mu

Reşit yaşta olan yetişkinlerin Showbet üyeleri arasına katılmasına izin verilir. Bu anlamda hesap doğrulamasına geçilir ve birkaç belge talep edilir.

Showbet Kimlik Belgeleri Nelerdir?

Showbet belge istiyor mu sorusuna dair ‘evet’ yanıtını verir ve talep edilen evrakların her birini sıralar. Bunların başında kimlik belgeleri gelir. Böylece yaş sınırına uygun olup olmamanız değerlendirilir. Hesap doğrulamasında:

  • Kimlik ile ehliyet gönderenler aktivasyon işlemlerine geçebilir.
  • Pasaportta kabul edilir ve hesap doğrulaması için paylaşılması gerekir.

Resmi olan belgelerin ekran görüntüsüne ihtiyaç duyulduğunu unutmamak gerekir. Net ve renkli olan görüntüler kabul edilir. Her biri de ilgili departman tarağından yakından değerlendirilir.

Showbet İkametgah Belgeleri Nelerdir?

Showbet belge istiyor mu merak edenlere 3 ayrı evraktan söz edilir. Kimlik kadar ikametgahın da üzerinde duran sitelerden bir tanesidir. Adı üstünde adresinizi bu yolla kanıtlamanız istenir.

İnternet ya da telefon faturası gibi adresi netleştiren belgelere onay verilir. Tekrardan her birini ekran görüntüsü olacak şekilde ibraz etmek gerekir. Müşteri hizmetlerine bağlanarak belgelere ilişkin yardım dahi alabilirsiniz.

Showbet Ödeme Belgeleri Nelerdir?

Son olarak ödeme belgelerinin de üzerinde durulduğu belirtilir. Showbet belge istiyor mu sorgulayanlara:

  • Kullanılan ödeme yöntemine bağlı olarak evraklar talep edilir.
  • Yöntemin fotoğrafı ya da ekran görüntüsü dahilinde ödemelere geçilebilir.

Sadece üyelik değil ödemelerde de belgeler dikkate alınıyor. Özellikle de ödemelerin üçüncü şahıslar tarafından yapılıp yapılmaması değerlendirilir. Görüldüğü üzere sorumlu oyun ilkelerine ve de gizlilik şartlarına göre hizmet veren sitelerden bir tanesidir. Belge denetimleri eşliğinde de bunu gözler önüne sermektedir.

Showbet Belge Şartları Nelerdir?

Showbet belge istiyor mu soranlara ‘evet’ cevabı verilir ve her birinin ekran görüntüsüne ihtiyaç duyulur. Görüntünün:

  • Canlı destek hattı üzerinden gönderilmesi mümkün olacaktır.
  • E-mail yoluyla da belgelerin değerlendirilmesi esas alınacaktır.

Her birinin incelenmesi üzerine hesabınızın aktif hale gelmesi sağlanır. Aynı zamanda ödemelere geçebilir ve faaliyet göstermeye başlarsınız. Bu yolla önce 25 TL’ye kadar verilen deneme fırsatından faydalanırsınız. Ardından ise ilk yatırıma özel hoş geldin bonusu da talep edilebilir.

betmatik giriş

Amare Global Türkiye